Zielona herbata Matcha

Przedsiębiorstwo Matcha jest wiodącym europejskim dostawcą herbaty matcha i zielonej herbaty w proszku. Współpracujemy bezpośrednio z rolnikami i producentami w Japonii, Chinach i na Tajwanie, aby dostarczyć Wam najwyższej jakości produkty matcha w najlepszych cenach!

Zielona herbata Matcha

Przedsiębiorstwo Matcha jest wiodącym brytyjskim dostawcą zielonej herbaty matcha w proszku. Oferujemy szeroką gamę produktów, począwszy od podstawowej zielonej herbaty w proszku, która doskonale sprawdza się w różnych formach gotowania, do najwyższych ceremonialnych gatunków matcha. Niedawno rozszerzyliśmy naszą ofertę również o produkty organiczne! Niezależnie, czy szukasz matcha, czy zielonej herbaty w proszku, jesteśmy przekonani, że możemy dostarczyć takie rozwiązania, które idealnie dopasują się do Twoich potrzeb.

Herbata Matcha do picia

Jeśli szukasz matcha do picia, oferujemy duży wybór na każdą kieszeń. Mając tak wiele produktów do wyboru, może być trudno podjąć decyzję, od jakiej zacząć. Herbata jest jak dobre wino. Dostajesz taką, za jaką zapłacisz. Różnica pomiędzy winem, a herbatą jest taka, że nie musisz znać całej jej palety, aby docenić  subtelność jej wyższych gatunków. Nawet Ci, którzy dopiero zaczynają picie herbaty, wykryją jej słodsze nuty i mniejsze walory w niższych poziomach, niż znalezione w wyższych jej klasach. Jeśli próbujesz matcha po raz pierwszy, polecamy Ci wybrać wysokiej klasy matcha i zdecydować, czy jest to napój jest dla Ciebie, lub czy dostrzegasz korzyści płynące z picia herbaty wyższej klasy.

Akcesoria matcha

Posiadanie odpowiednich akcesoriów jest niezbędne, jeśli chcesz otrzymać jak najwięcej z wywaru. Nasza ręcznie wykonane bambusowe trzepaczka do ubijania i miotełka,  zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci przygotowanie Twojej herbaty tak, aby miała ona doskonałą konsystencję. Oferujemy również miarki i czarki matcha.

Sprzedaż hurtowa herbaty Matcha 

Przedsiębiorstwo Matcha oferuje wiele możliwości zakupów hurtowych wraz z opcją odsprzedaży. Realizujemy zamówienia hurtowe  w ciągu trzech dni roboczych, choć terminy realizacji mogą się różnić w zależności od wielkości zamówienia. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych cenach hurtowych i opcjach pakowania. Aktualnie dostarczamy nasze produkty do siłowni, piekarni, shakerowni i restauracji.

Co to jest Matcha?

Herbata Matcha to ciemne, krótko parzone liście herbaty. Przygotowanie do robienia matcha rozpoczyna się tydzień przed zbiorami herbaty. Liście herbaty są okrywane, by zapobiec bezpośredniemu działaniu promieni słonecznych. Zdjęcie poniżej przedstawia jeden z naszych zacienionych ogrodów herbacianych. Proces ten zmienia ciemnienie liści i powoduje zmiany w ich składzie chemicznym. Prowadzą one do tworzenia się aminokwasów i wyższego poziomu kofeiny, niż w przypadku innych herbat. Liście te są następnie suszone, pozbawiane żyłek i łodyżek oraz mielone na matcha.